Něco o nás

Proč to všechno děláme?

Vytvořit tuto cestovní agenturu nás napadlo poté, co si Lubomír udělal v Chorvatsku kapitánský průkaz na řízení jachty a po absolvování první plavby v roli skutečného námořního Kapitána.

Nejsme klasickou cestovní agenturou, která jen nabízí služby jiných cestovních kanceláří. Jsme malou  rodinnou  agenturou se zaměřením poskytnout služby těm, co mají zájem prožít netradiční dovolenou na jachtě, především v Chorvatsku ale po dohodě i v jiných lokalitách. Velký i náš osobní zájem je poznávat krásy holandských kanálů, či polských jezer.

Naše  malá rodinná cestovní agentura není v současné době agenturou, která by chtěla svou činností vytvářet kapitál a finanční zisk.

 Ani kapitán si své poskytnuté služby neúčtuje jako tomu je jinde.

( Jen pro názornost, služby chorvatského kapitána jsou u chartrovek  ve výši  100 – 140 Eur na den.)

Náš kapitán své služby nabízí bezplatně s tím, že je třeba vzít v úvahu, že se nepodílí na financování pronájmu jachty, jejím provozu a dopravě.

Rádi cestujeme a jachtaření nás baví natolik, že bychom rádi každý rok nějaký ten týden s novými zážitky na plachetnici zažili. Jen pro dva je vždy jachta moc velká a i finanční náklady značné.  Ale při naplnění  plného počtu posádky na takové třeba Bavarii 34  pro 8 osob jsou pak náklady na osobu přijatelné. Proto bychom touto cestou chtěli oslovit všechny ty, kteří by s námi za těmi krásnými zážitky na plachetnici chtěli vyplout.

Napsat komentář